ورود

ثبت نام

ورود

ثبت نام

  • همه
  • شکلات
  • شیرینی
  • لوازم قنادی
chocolate maker 1024x682 - مقالات

5 تولید کننده برتر شکلات در دنیا

قرن ها قبل کاکائو از آمریکای مرکزی به اروپا وارد شد و اروپاییان شکلات جامد را اختراع کردند. در حال حاضر تولیدکنندگان برتر شکلات در دنیا شرکت های مارس، موندلیز، فررو، نستله و می جی از کشورهای آمریکا، ایتالیا، سوییس و ژاپن هستند.

sweet history 1024x684 - مقالات

تاریخچه شیرینی

شیرینی به مجموعه خوراکی های شیرین اطلاق می شود که از قرن های گذشته، جزئی از سبد غذایی انسان ها شده است. هر چند به طور دقیق نمی توان در مورد تاریخچه شیرینی ادعایی داشت؛ اما آن طور که به نظر می رسد از زمان هخامنشیان شیرینی در ایران رواج داشته است.

Chocolate Molds 1024x683 - مقالات

انواع قالب های شکلات و کاربرد آن ها

انواع قالب های شکلات و کاربرد آن ها امروزه تهیه انواع شکلات ها و کیک ها در منزل کار ساده تری نسبت به گذشته است.قطعاً تهیه یک کیک خانگی باتزئینات زیبا به همراه شکلات های دست ساز بسیار هیجان انگیز …

choco 1 1 1024x640 - مقالات

تاریخچه شکلات

شکلات از دانه ی کاکائو که از در درختان کاکائو در آمریکای مرکزی و جنوبی و همچنین در بخش هایی از کارائیب و آفریقا رشد می کند، بدست می آید. کره کاکائو همانند مواد جامد کاکائو از دانه کاکائو نیز استخراج می شود. شکلات بخش مهمی از زندگی مایان باستان بود. در مراسم ویژه از قبیل عروسی، مراسم تدفین و مراسم مذهبی مورد استفاده قرار می گرفت.

chocolate - مقالات

انواع شکلات و بررسی تفاوت بین آن‌ها

انواع شکلات و بررسی تفاوت بین آن ها شکلات یکی از پرطرفدارترین خوراکی‌ های شیرین در دنیا است و قدمت آن به چند قرن می رسد. این محصول انواع متعددی دارد که ماده‌ی اصلی همه‌ی آن ها، شیره ی شکلات ...